Tylko właściwy MIX różnych działań i narzędzi marketingowych sprawi, że Twój program będzie dobrze działać. Przez długi czas!

****
Pamiętamy o wszystkich ważnych szczegółach
– nie pozostawiamy nic przypadkowi.

s008

Mobile first

Wnikliwie śledzimy statystyki i wyciągamy wnioski! Projektujemy nasze aplikacje tak, by były przyjazne w obsłudze z wszelkiego typu mediów mobilnych.

Na życzenie projektujemy i programujemy dedykowane aplikacje na platformy mobilne iOS oraz Android.

img-about01

Komunikacja programu

Współpracujemy z ekspertami marketingu i komunikacji, którzy z chęcią podejmą się opracowania a także przeprowadzenia właściwych i skutecznych działań tak, by projekt szybko generował oczekiwane korzyści.
s004

Dedykowana szata graficzna

Na życzenie możemy przeprojektować szatę graficzną tak, by we pełni wpisywała się w kolorystykę innych projektów webowych naszego Klienta, i wyglądała jak ich integralna cześć.
promoshop

PROMO SHOP

Podejmujemy się prowadzenia sklepu z nagrodami! W ramach platformy naliczania punktów/bonusów może powstać dodatkowa platforma e-commerce do realizacji nagród. To proste – nagromadzone punkty zamieniane są na nagrody na tej samej platformie. Nagrodami mogą być oczywiście również materiały marketingowe lub karty przedpłacane.
communi

API do systemów SMS i e-mail marketingu

Z łatwością integrujemy program z najbardziej popularnymi systemami do masowej komunikacji SMS oraz E-Mail, dzięki czemu znacząco podnosimy skuteczność prowadzonych programów lojalnościowych.
wwwprojekt

Dedykowane strony WWW

Szybko stworzymy ładną, przejrzystą i pełną przydatnych funkcji stronę internetową Twojego programu lojalnościowego. Spraw, by uczestnicy poczuli się wyjątkowo już od pierwszego kontaktu z Twoimi nowymi działaniami.
safety

Bezpieczeństwo danych i polityka Backup

Bezpieczeństwo danych i niezawodność jest priorytetem naszych klientów, więc przykładamy do tego szczególną uwagę: od etapu projektowania systemu po jego codzienne użytkowanie. Co dobę tworzony jest backup danych systemu a w ustalonych odstępach czasu prowadzone są próby odtworzeniowe. Z przyjemnością przedstawimy propozycję SLA dopasowanego do Państwa potrzeb.
event

Eventy na rozpoczęcie i celebrację wyników

Dobra zabawa w stylu, który lubią Twoi Klienci i który właściwie podkreśla wizerunek Twojej firmy. Takie właśnie EVENTY projektujemy i realizujemy wspólnie z naszymi partnerami.
peoplerodo

RODO / GDPR - Privacy by design

Audytujemy systemy informatyczne pod kątem bezpieczeństwa danych osobowych. Nasze narzędzie spełnia rygorystyczne wytyczne potwierdzone autoryzacją wykorzystania w globalnie działających przedsiębiorstwach.
im001

Kompleksowy audyt procesów

Przeprowadzamy niezależny i bezstronny audyt procesów dotyczących obsługi klienta w oparciu o kilkanaście do kilkudziesięciu faktorów. Raport stanowi kompleksową ocenę i jednocześnie doskonałą platformę weryfikacji zmian i usprawnień

Napisz do nas choćby teraz!

Stworzymy dla Ciebie projekt dobrego programu lojalnościowego!